Description
| คุณสมบัติ | Value |
| AC or DC Input Voltage | ac |
| AC or DC Output Voltage | dc |
| Input Voltage | 415V |
| Output Voltage | 24V |
| Output Current | 1.5A |
| Power Rating | 0.036kW |
| Type | Power Supply |
| Series | SIRIUS |
#EANF#
฿5,579.00
| คุณสมบัติ | Value |
| AC or DC Input Voltage | ac |
| AC or DC Output Voltage | dc |
| Input Voltage | 415V |
| Output Voltage | 24V |
| Output Current | 1.5A |
| Power Rating | 0.036kW |
| Type | Power Supply |
| Series | SIRIUS |
#EANF#




Siemens 5SY4520-8 Sentron 5SY4 MCB 20A Curve D, 230V AC, 10 kA Breaking Capacity
฿3,035.00
Schneider A9N61659 Acti 9 C60-PV Miniature Circuit Breaker, 2P Poles, 15A Curve B, 800V DC, 3 kA
฿7,731.62
Schneider Electric TeSys K LC1K 3 Pole Contactor - 6 A, 24 V ac Coil, 3NO, 2.2 kW
฿1,348.83
Allen Bradley 22-RF018-CS Power Line Filter
฿8,406.06
Siemens 6SL3520-0XK02-2AF0 SINAMICS G115D Converter, 3-Phase In, 550Hz Out, 2.2 kW, 380 → 480 V, 5.18 A
฿60,229.00
