Description
| คุณสมบัติ | Value |
| AC or DC Input Voltage | ac |
| AC or DC Output Voltage | dc |
| Input Voltage | 400 → 500V |
| Output Voltage | 24V |
| Output Current | 20A |
| Power Rating | 34W |
| Type | Stabilised |
| Series | SITOP |
The Siemens 3 phase AC stabilized power supply with input of 400 V to 500 V 3 AC, output of 24 V DC and 20 A with PN and IE connection web server integrated and OPC UA server integrated.
3-color LED for operating state device and LED for operating mode
Manual and remote 4 LEDs for communication PROFINET
Suitable output characteristics via DIP switch can be selected
Electronic overload shutdown and optional constant-current operation can be selected via DIP switch





